Menü Kapat

HİZMETLERİMİZ

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 346 45 85

       MOBİL EKİP : 0507 513 40 97

Beylikdüzü televizyon servis olarak televizyonunuzun ekranında kararma mı var ? Ekranda çizgiler mi oluşuyor? sorununuz televizyon led bar arızasından kaynaklanmaktadır.Bizi arayın kısa sürede çalışanlarımızla sorunları çözelim.1 yıl ürün parça değişim garantisi vermekteyiz.

SES KART / ANAKART TAMİRİ

Beylikdüzü tv servisi olarak sık sık karşılaştığımız sorunların başında televizyonda görüntü var ses yok veya televizyon açılıyor ama görüntü yok sorunları karşımıza çıkmaktadır.Bu gibi sorunlarda iki ihtimal var.Ses kartı veya  ana kart arızası oluşmuştur. Beylikdüzü tv servis olarak teknik bilgi ve donanımlarımızla olaya müdahale ediyor.Genellikle aynı gün içerisinde müşterilerimize televizyonlarını teslim ediyoruz.

Televizyonda dikey çizgi var veya televizyonda yatay çizgi var gibi sorunlar cof arızasının göstergeleri arasındadır.Bu gibi sorunlarda cof tamiri yapılmakta yapılamazsa komple panelin tamiri gerekmektedir.Yeni panel üretimlerinde cofların televizyon paneli ile birlikte üretilmesi cof sistemine ulaşılmayı engellemektedir.Yeni televizyonlarda cof sistemi bu şekilde üretildiğinde dolayı arıza masrafları artmaktadır.Bizi arayın uygun fiyatlarla arızalarınızı giderelim.

Evden eve taşındığınızda veya sağlık sorunları sebebiyle duvara televizyon ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.Duvara televizyon montajı , kurulumu ,ayarlarını kısa sürede gerçekleştiriyoruz.Müşterilerimizin tüm ihtiyaçları doğrultusunda firma politikası yürütüyoruz.İşimizi işinizi kolaylaştırmak..

Servis Ara