Menü Kapat

UYDU MARKA

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 346 45 85

       MOBİL EKİP : 0507 513 40 97

Beylikdüzü Uydu Servisi
Uydu Kurulumu

Beylikdüzü dsmart uydu servisi olarak dsmart uydu alıcısı kurulumu ,çanak anten montajı ve kurulumu yapmaktayız.Müşterilerimizden çok sık dsmart açılmıyor gibi şikayetler duyuyoruz.Bu tarz şikayetlerde bizi arayınız.

Beylikdüzü digitürk uydu servisi hizmetimizi uydu alıcısı kurulumu ,uydu montajı ,çanak anten montajı olarak yapmaktayız. Digitürk uydu alıcısı çalışmıyor gibi sorunlarda ve digitürk kutu arızalarında bizi arayabilir ,destek isteyebilirsiniz.

Beylikdüzü goldmaster uydu alıcısı servisi olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Goldmaster uydu alıcısı kurulumu ,uydu montajı ,uydu alıcısı arızaları tamiri yapmaktayız.Firma olarak kullandığımız ürünlere 1 yıl garanti vermekteyiz

Beyllikdüzü Microstar uydu alıcısı servisi olarak , uydu kurulumu ,çanak anten montajı ve uydu alıcısı ayarları yapmaktayız.Müşterilerimize tüm uydu markalarında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

next nextstar uydu TAmir servisi

Beylikdüzü next nextstar uydu alıcısı servisi olarak müşterilerimize nexstar uydu alıcısı kurulumu,nextstar çanak anten tamiri ve kurulumu hizmetlerinde destek vermekteyiz.Nextstar uydu alıcısı açılmıyor gibi birçok şikayetle karşılaşmaktayız.Uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Türksat uydu alıcısı kurulumu ve çanak anten montajı yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.Türksat uydu alıcısı ayarları tarafımızca kısa sürede yapılmakta müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

ip tv

İp tv son zamanların popüler yayın izleme akışıdır.İnternetten yayın izlemek isteyenler için tercih edilmektedir.Müşterilerimize ip tv uyumlu uydu alıcısı servisi ,kurulumu ve satışında destek olmaktayız.

merkezi uydu sistemleri

Beylikdüzü merkezi uydu sistemleri , servis hizmetlerimizin içerisinde bulunmaktadır.Merkezi uydu sorunu ,sık sık karşılaştığımız sorunların başında gelmektedir.Uzman kadromuzla müşterilerimize merkezi uydu santrali hizmeti vermekteyiz.Hızlı ve kaliteli servis anlayışımızla müşterilerimize güven veriyoruz.

güvenlik kamera sistemi

Evlerinizde ,işyerlerinizde güvenle oturabilmeleri için müşterilerimize güvenlik kamera sistemleri hizmeti vermekteyiz.Müşterilerimizin güvenliği bizim için ön plandadır.Güvenlik kamera çeşitleriyle müşterilermize seçenek sunmaktayız.Güvenlik kamerası arızalarında ve kurulumunda müşterilerimize destek veriyoruz.Canlı Güvenlik kamerası izleyebilmek bizimle iletişime geçebilirsiniz.Kısa sürede güvenlik kamerası bağlantıları yaparak ister cep telefonundan güvenlik kamerası görüntülerini izleyin isterseniz bilgisayar kayıt yaparak izleyebilirsiniz.Güvenlik kamerası tamiri ve kurulumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Servis Ara